The "ZarMan" brand was created in 2016 and produces environmentally friendly developmental games and toys, which are created together with children by a multidisciplinary team (psychologist, speech therapist, social pedagogue, artist-designer, tailor, carpenter). in the production of games are involved representatives of KDIG/families in difficult life situations, persons with disabilities. All games are produced by hand, from environmentally friendly materials. Our games are certified as eco games and guaranteed by the state. Since 2019, "ZarMan" has also been producing "talking notebooks" with the series #I love_learning and #I love the world. All proceeds from the activities of "ZarMan" are directed to the provision of necessary professional services for children from socially vulnerable families